Reklama
  • Czwartek, 18 kwietnia 2013 (16:18)

    William i Catherine oczekują dziecka. Będzie kolejna królowa?

Podobno urodzi się dziewczynka, bo Kate nieopatrznie wymknęło się to podczas spotkania z poddanymi. Czy to prawda, przekonamy się za kilka miesięcy.

Zdjęcie

Księżna Catherine i książę William 17 marca w Londynie, podczas parady z okazji dnia św. Patryka. /Flash Press Media
Księżna Catherine i książę William 17 marca w Londynie, podczas parady z okazji dnia św. Patryka.
/Flash Press Media

Od momentu, gdy podano do wiadomości, że księstwo Cambridge oczekują potomka, Wielką Brytanię ogarnął szał. Urodzi się syn czy córka, jakie imię otrzyma? Spekulacjom nie ma końca.

Spokój zachowują tylko rodzice dziecka, które kiedyś może zasiąść na tronie. Oficjalnie nic nie zdradzają. Za to media nad Tamizą skłaniają się ku temu, że do rodziny królewskiej dołączy mała księżniczka. Jeżeli tak, to jakie imię otrzyma?

Reklama

Na pewno Diana, po ukochanej mamie Williama. Nie tylko. Trzeba zadowolić królową i mamę Kate. Więc dziewczynka pewno będzie nazywać się Elżbieta, Diana, Carole. Te imiona przodują w rankingu.

A jak na świat przyjedzie syn? Dla niego bukmacherzy typują najczęściej imiona – Filip, Karol, Jan, Franciszek, Edward, Fryderyk...

To jednak tylko przypuszczenia. Pewne jest tylko to, że dziecko będzie trzecie w kolejce do tronu – po Karolu i Williamie.

Wiadomo też, że podczas chrztu będzie ubrane w suknię przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Pierwszy miał ją na sobie król Edward VII w 1842 roku, ostatni książę Harry w 1984 roku, a przed nim William.

Tu nie obowiązują żadne mody, liczy się tradycja. I też, zgodnie z nią, goście na chrzcie otrzymają zamrożone pozostałości tortu z wesela Kate i Williama.

Zdjęcie

Jeżeli urodzi się córka,  to być może jedno z imion otrzyma po babci Carole, mamie Catherine. /FORUM Polska Agencja
Jeżeli urodzi się córka, to być może jedno z imion otrzyma po babci Carole, mamie Catherine.
/FORUM Polska Agencja

Zdjęcie

Książę Karol cieszy się, że zostanie dziadkiem. Zadowolony jest też Harry, mimo  że dziecko brata przesunie go w kolejce do tronu. /East News Poland SP.Z O.O.
Książę Karol cieszy się, że zostanie dziadkiem. Zadowolony jest też Harry, mimo że dziecko brata przesunie go w kolejce do tronu.
/East News Poland SP.Z O.O.

Zdjęcie

Czy potomek Kate i Williama będzie podobny do taty, który jako małe dziecko był ślicznym blondaskiem? /Flash Press Media
Czy potomek Kate i Williama będzie podobny do taty, który jako małe dziecko był ślicznym blondaskiem?
/Flash Press Media

Zdjęcie

/Flash Press Media
/Flash Press Media
Tele Tydzień

Zobacz również

  • Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.