Reklama
  • Czwartek, 16 lutego (10:40)

    Książęta z Monako. Lubią konie i auta

Są ulubieńcami całego Monako. Nic dziwnego, poddani władcy małego księstwa długo czekali na następcę Alberta. Opłaciło się. Na świat przyszła od razu dwójka. Pierwszy urodził się książę Jacques i to on przejmie tron po ojcu. Bliźnięta 10 grudnia obchodziły drugie urodziny. Są zdrowymi, ruchliwymi blondaskami, chodzą już do przedszkola, gdzie są traktowane tak jak inne dzieci.

Za to gdziekolwiek pojawią się z rodzicami, wzbudzają duże zainteresowanie. Przed świętami książęca rodzina odwiedziła wioskę bożonarodzeniową i świąteczny jarmark. Na Jacquesa i Gabriellę czekało tam mnóstwo atrakcji. Jak przystało na szlachetnie urodzone maluchy, doskonale sobie radziły z konną jazdą na karuzeli. Lepszym kierowcą samochodowym okazała się jednak księżniczka, która podobno lubi też rządzić swoim bratem. Może to ona powinna być następcą tronu?

Reklama

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.