Reklama
  • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (16:09)

    Książę Karol i księżna Camilla coraz bliżej do rozwodu?

Przez długie lata uchodzili za romantycznych kochanków, którzy są razem wbrew całemu światu. Ale teraz podobno mają już siebie dosyć!

Na brytyjskim dworze królewskim mówi się, że następca tronu, książę Karol (64) nie może porozumieć się z swą żoną, księżną Camillą (65). Spory i kłótnie, do jakich ostatnio między nimi dochodziło, sprawiły, że niegdysiejsi wielcy kochankowie nie czują się już dobrze w swoim towarzystwie i jeśli między nimi nic się nie poprawi, dojdzie do rozwodu.

Reklama

Pretekst do spekulacji o poważnym kryzysie w ich małżeństwie dał sam książę Karol, wyjeżdżając na wakacje bez żony, czego wcześniej nie praktykował. Zamiast wypoczywać z małżonką, arystokrata był widziany w szwajcarskim kurorcie narciarskim z przyjaciółmi.

W ich towarzystwie, na stoku narciarskim, próbował ukoić nerwy po trudnych przeżyciach, jakich dostarcza mu ostatnio żona. Jak sugeruje amerykański magazyn Globe, Camilla posądza matkę męża, królową Elżbietę II (86) o intrygowanie przeciwko jej osobie.

Gazeta dopuszcza jednak i taką możliwość, że następca tronu i jego ukochana nie wyjechali razem na narty, bo chcą odpocząć od swego towarzystwa i sprawdzić, czy nadal nie potrafią bez siebie żyć. Ale jeśli kolejny urlop też spędzą osobno, książę może znów zostać rozwodnikiem...

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.