Reklama
  • Piątek, 23 grudnia 2016 (09:39)

    Książę Harry zakochany w pięknej rozwódce

To wyjatkowo zabawowy i kochliwy wnuk brytyjskiej królowej. I nic dziwnego, książę Harry w przeciwieństwie do swojego brata Williama nie musi się specjalnie przejmować dworską etykietą. Jest dopiero piąty w kolejce do tronu i raczej korona nie spocznie na jego głowie. Chyba że dojdzie do jakiegoś kataklizmu.

Reklama

Dlatego młodszy syn księcia Karola czerpie z życia całymi garściami. Bawi się, odwiedza puby, wywołuje skandale. Brytyjczycy go jednak kochają, bo jest bardziej wyluzowamy od starszego brata, wrażliwy na ludzką krzywdę. A dziewczyny go uwielbiają, on je zresztą też.

32-letni Harry nie znalazł jednak dotąd swojej drugiej połówki. Owszem, już kilkakrotnie łączono go z różnymi pięknościami, ale żadna nie otrzymała pierścionka zaręczynowego.

Może tego zaszczytu dostąpi amerykańska aktorka Meghan Markle, która gra m.in. dużą rolę w serialu „‚Suits” („W garniturach”). Książę poznał ją kilku miesięcy temu w Kanadzie i podobno zakochał się, jak nigdy dotąd.

Meghan jest nie tylko piękna, ale podobnie jak Harry angażuje się w różne akcje humanitarne. Prasa nad Tamizą pisze, że poznał ją już ojciec i brat Harry’ego. To tylko flirt, czy już miłość?

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.