Reklama
  • Poniedziałek, 12 września 2016 (08:00)

    Książę George skończył 3 latka

Wydaje się, że nie tak dawno cały świat czekał z zapartym tchem, by dzień po narodzinach 22 lipca, po raz pierwszy zobaczyć małego George’a pod londyńską kliniką Lindo w Szpitalu Św. Marii, gdzie przyszedł na świat.

Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie tylko dla najbliższych w posiadłości Anmer Hall w Norfolk, w której mieszkają na co dzień z dziećmi, odkąd ją dostali w prezencie od królowej Elżbiety II.

Reklama

Był tort, gry i zabawy dla dzieci, i oczywiście masa prezentów. Z czego wcale nie jest zadowolony tata malucha. Zapytany dwa dni po przyjęciu, jakie podarunki dostał mały jubilat na urodziny, książę William nie chciał zdradzić. Ale zaraz potem dodał: „Na pewno dostał za dużo. Jest za bardzo rozpieszczony” – skwitował.

Sesja zdjęciowa w ogrodzie

Rodzina Windsorów, by uczcić trzecie urodziny księcia George’a, zdecydowała się opublikować cztery nowe zdjęcia malucha. Zwykle wybierają te zrobione przez księżną Kate, której pasją jest fotografowanie. Ale tym razem postanowili zatrudnić profesjonalistę Matta Porteousa.

Sesja zdjęciowa odbyła się w ogrodzie posiadłości Anmer Hall. George pozował na huśtawce, na której wyrzeźbione są imionami jego rodziców. Na jednym ze zdjęć towarzyszy mu ulubiony pupil pary książęcej – spaniel Lupo.

Ta ostatnia fotografia wywołała burzę w Wielkiej Brytanii. Internauci skrytykowali, że książę karmi psa lodami, choć to może czworonogowi zaszkodzić. Rzecznik prasowy dworu królewskiego uspokaja jednak, że pies słodkości nie zjadł, książę jedynie mu je pokazywał.

RB

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.