Reklama
  • Czwartek, 25 sierpnia 2016 (13:37)

    Książę George ma trzy latka

Czas leci szybko. Wydaje się, że nie tak dawno Brytyjczycy przeżywali narodziny pierwszego dziecka swoich ulubieńców – wnuka Elżbiety II, Williama i jego żony Kate, a ich pierworodny, książę George ma już trzy latka.

Reklama

Od pierwszego dnia swego życia, wszędzie, gdzie tylko się pojawi, wzbudza zachwyt i entuzjazm. Wprawdzie rodzice chronią prywatność i nie pokazują się często publicznie z dziećmi, ale mały George i tak jest gwiazdą. Uważany bywa także za kreatora mody.

Koszulki, spodenki, sweterki, w których tylko się pokaże, rozchodzą się w mig w sklepach. Wiele mam bowiem pragnie, by ich synkowie ubrani byli na wzór małego księcia.

Śliczny i rezolutny maluch często kradnie show swojej rodzinie

Gdy pokazuje się w towarzystwie swoich rodziców, to skupia głównie uwagę na sobie. Gdy jakiś czas temu jego dziadek, książę Karol udzielał telewizji wywiadu, mało kto zapamiętał, o czym mówił, ale wszyscy zauważyli na komodzie zdjęcia wnuka.

George ma siostrzyczkę. Czy młodsza o niespełna dwa lata Charlotte będzie równie popularna? Na pewno. Jest urocza i już wie, że należy pozdrawiać poddanych przy każdej okazji. Kto wie, być może niedługo George znowu doczeka się rodzeństwa.

Nad Tamizą media spekulują, że Kate jest po raz trzeci w ciąży. Zapewniają, że jest to na sto procent potwierdzone przez przyjaciół księżnej. Dwór tego oficjalnie nie ogłosił, ale jeżeli to prawda, to wkrótce i tak wyjdzie na jaw.

Błogosławiony stan służy Kate, po każdej ciąży wygląda jeszcze piękniej. Narodziny następnego prawnuka ucieszą też brytyjską monarchinię. A co na to wujek Harry? Uwielbia bratanka i bratanicę, zapewnia, że rozpieszczać będzie trzecie i kolejne dziecko brata. A może w końcu sam zapragnie zostać ojcem. – Czas najwyższy – uważa jego babcia królowa.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Są ulubieńcami całego Monako. Nic dziwnego, poddani władcy małego księstwa długo czekali na następcę Alberta. Opłaciło się. Na świat przyszła od razu dwójka. Pierwszy urodził się książę Jacques... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.