Reklama
  • Czwartek, 25 sierpnia 2016 (13:37)

    Książę George ma trzy latka

Czas leci szybko. Wydaje się, że nie tak dawno Brytyjczycy przeżywali narodziny pierwszego dziecka swoich ulubieńców – wnuka Elżbiety II, Williama i jego żony Kate, a ich pierworodny, książę George ma już trzy latka.

Reklama

Od pierwszego dnia swego życia, wszędzie, gdzie tylko się pojawi, wzbudza zachwyt i entuzjazm. Wprawdzie rodzice chronią prywatność i nie pokazują się często publicznie z dziećmi, ale mały George i tak jest gwiazdą. Uważany bywa także za kreatora mody.

Koszulki, spodenki, sweterki, w których tylko się pokaże, rozchodzą się w mig w sklepach. Wiele mam bowiem pragnie, by ich synkowie ubrani byli na wzór małego księcia.

Śliczny i rezolutny maluch często kradnie show swojej rodzinie

Gdy pokazuje się w towarzystwie swoich rodziców, to skupia głównie uwagę na sobie. Gdy jakiś czas temu jego dziadek, książę Karol udzielał telewizji wywiadu, mało kto zapamiętał, o czym mówił, ale wszyscy zauważyli na komodzie zdjęcia wnuka.

George ma siostrzyczkę. Czy młodsza o niespełna dwa lata Charlotte będzie równie popularna? Na pewno. Jest urocza i już wie, że należy pozdrawiać poddanych przy każdej okazji. Kto wie, być może niedługo George znowu doczeka się rodzeństwa.

Nad Tamizą media spekulują, że Kate jest po raz trzeci w ciąży. Zapewniają, że jest to na sto procent potwierdzone przez przyjaciół księżnej. Dwór tego oficjalnie nie ogłosił, ale jeżeli to prawda, to wkrótce i tak wyjdzie na jaw.

Błogosławiony stan służy Kate, po każdej ciąży wygląda jeszcze piękniej. Narodziny następnego prawnuka ucieszą też brytyjską monarchinię. A co na to wujek Harry? Uwielbia bratanka i bratanicę, zapewnia, że rozpieszczać będzie trzecie i kolejne dziecko brata. A może w końcu sam zapragnie zostać ojcem. – Czas najwyższy – uważa jego babcia królowa.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.