Reklama
  • Wtorek, 24 maja 2016 (15:05)

    Barack Obama na spotkaniu z księciem Georgem

Tylko on mógł sobie pozwolić na to, by przyjąć prezydenta USA i powitać go… w szlafroczku!

Reklama

Zdjęcia Baracka Obamy witającego się z George’em obiegły cały świat. Mały książę ubrany w uroczy biały szlafrok z wyhaftowanym na niebiesko imieniem, poważnie podał rękę jednemu z najważniejszych światowych przywódców, co uwiecznił królewski fotograf. Kilka godzin po upublicznieniu zdjęć białego wdzianka nie było już w sklepach.

Ikony mody

Mały George i księżniczka Charlotte – podobnie zresztą jak ich mama – to prawdziwe ikony mody. Wystarczy, że pokażą się w jakimś stroju, a natychmiast znika on ze sklepów.

Tak było z białym kaszmirowym sweterkiem, w jakim George przybył do Australii, czerwonymi spodenkami, w których pojawił się na chrzcie siostry, i z granatową kurtką, w której po raz pierwszy poszedł do przedszkola.

Podobnie z ubrankami małej księżniczki. Dzięki dzieciom Williama i Kate brytyjski biznes odzieżowy zbija kokosy, a matki wreszcie wiedzą, w co ubrać własne pociechy.

Zobacz również

  • Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.