Reklama
 • Piątek, 23 sierpnia 2013 (10:00)

  George Alexander Louis, czyli Jerzy Aleksander Ludwik – takie imiona, oczywiście za zgodą panującej królowej Elżbiety II, otrzymał najnowszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej, urodzony kilka dni temu trzeci w kolejności następca tronu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 sierpnia 2013 (10:00)

  Hiszpanie są pogrążeni w żałobie po katastrofie kolejowej, która miała miejsce w zeszłym tygodniu. W wyniku wykolejenia pociągu tuż przed stacją kolejową w Santiago de Compostela zginęło 78 osób, a 178 zostało rannych. Poszkodowanych wspiera rodzina królewska. Żona księcia rozmawiała z mieszkańcami

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 sierpnia 2013 (09:00)

  Wciąż dowiadujemy się czegoś nowego o najsłynniejszej rodzinie świata. Sami o sobie nigdy tego nie powiedzą!

  Czytaj więcej Komentarzy:2
 • Wtorek, 20 sierpnia 2013 (13:05)

  Chłopiec czy dziewczynka? To pytanie powtarzają wszyscy w Wielkiej Brytanii. I nie tylko. Bo na pierwsze dziecko Kate Middleton i księcia Williama czeka cały świat. Przyszli rodzice twierdzą, że nie znają płci potomka – dowiedzą się przy porodzie. Podobno Kate wolałaby synka, a William – córeczkę. Albo odwrotnie. Bo w dzisiejszych czasach nie ma to już żadnego znaczenia. Byle było zdrowe. W pełnej gotowości Kate zdecydowała si

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (15:00)

  Świat z niecierpliwością oczekuje narodzin dziec ka księżnej Kate i księcia Williama. Jako pierwsza imię pretendenta lub pretendentki do brytyjskiego tronu pozna królowa Elżbieta II. Kiedy zamykaliśmy ten numer „Kuriera TV”, na łamach kolorowej prasy trwały spekulacje odnośnie terminu porodu. Podobno mama Kate, Carole Middleton, zdradziła przyjaciółce, że jej wnuk lub wnuczka będzie astrologicznym Lwem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (11:00)

  Baby Cambridge, bo tak określa się dziecko Catherine i Williama, ma przyjść na świat dosłownie lada chwila.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (10:00)

  Podarunek musiał być wyjątkowy. I był...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 sierpnia 2013 (13:05)

  Po abdykacji króla Alberta II (79) z powodu podeszłego wieku (oficjalnie), a nieoficjalnie, by wyciszyć skandal z nieślubną córką, na tronie w Belgii zasiadł jego syn, król Filip I (53) wraz z małżonką, królową Matyldą (40). Nowy władca uważany jest za ponuraka, w przeciwieństwie do czarującej Matyldy, która zachwyca elokwencją, przebojowością i szykownym stylem, czym zdobyła sobie ogromną sympatię Belgów i podniosła notowania mało wyrazistego męża, z którym ma czworo dzieci:

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 sierpnia 2013 (13:05)

  Narodziny małego George’a przyniosły gospodarce angielskiej ogromne zyski!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 13 sierpnia 2013 (11:00)

  Wbrew obecnie panującym trendom w świecie celebrytów, Kate Middleton (31) nie chce mieć cesarskiego cięcia. Uważa, że to zbyt ryzykowne dla dziecka. Urodzi więc królewskiego potomka siłami natury w tym samym szpitalu, w którym w 1982 roku przyszedł na świat William. W narodzinach będą uczestniczyć lekarze zajmujący się samą królową Elżbietą II.

  Czytaj więcej Komentarzy:0